Hakkımızda

Kurulduğu 2007 yılından bu yana profesyonel bir hizmet çatısı altında gerçekleştirdiği oto kiralama hizmetleri kapsamında Alibaba Car Hire, bünyesinde bulundurduğu deneyimli ve uzman personellerle kaliteli bir destek sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön plana almış olan bu büyük firma, Türkiye'nin her noktasına farklı marka ve modeller dahilinde değişik sürelerle oto kiralama hizmeti sunmaktadır. Profesyonellikten ödün vermeyen hizmet anlayışı içerisinde, gün veya haftalık ve aylık olarak kiralama hizmetlerini sunuyor, bu süre zarfında 7/24 teknik servis desteği ile birlikte online yardımı da her daim sağlıyor.

Bugüne kadar elde ettiği sağlam referanslar eşliğinde, dev filosu ile son model sıfır yakın araçları hem bireysel hem de şirketler kapsamında kiralama desteğini sürdürüyor. Güler yüzlü personeli ve sürekli olarak bakımlarını gerçekleştirdiği araçlar sayesinde, oto kiralama açısından en iyi hizmeti almak mümkündür. Periyodik bakım ve onarım, muadil araç hizmeti ile birlikte ayrıca hızlı hasar yönetimi gibi birçok değişik desteğiyle, müşterilerine kurulduğu günden bu yana en iyi desteği sunmaya devam ediyor.

Bütün farklı vergilendirme işlemleri ile yasal prosedürleri kendi bünyesinde tamamlayan, sektöründe lider olan bu oto kiralama firması kapsamında; vergi pulları, fenni muayene, kasko ve sigorta gibi tüm işlemleri de profesyonel bir hizmet çatısı altında tamamlamaktadır. Kesintisiz müşteri hizmeti, yüksek miktarlı sigortalar ve son model farklı marka ile modeller kapsamındaki araçlar eşliğinde en iyi hizmet verilmektedir.
 
Misyon
 
Doğrudan müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarını profesyonel bir hizmet anlayışı içerisinde gerçekleştiren bu büyük araç kiralama firması, sektörü çok iyi tanımak sureti ile beklentileri analiz ederek en doğru sonuçları çıkartmakta, bu kapsamda en iyi hizmet sunmaktadır. Kaliteli ve uygun fiyatlar prensibi altında bugüne kadar hizmet sunan firma, deneyimli kadrosu ve güvenilir, süreklilik sağlayan hizmeti eşliğinde bugüne dek elde ettiği güçlü referanslarla ayrı bir güven sunmaktadır.

Her zaman daha iyisini sağlamayı hedefleyen bir politika anlayışı içerisinde kuruluş  2007 yılından bu yana, hiçbir sapma göstermeden yoluna devam etmekte, otomotiv sektörünün lideri olarak bu anlayışını her daim hissettirmektedir. Ayrıca sektörü sürekli olarak takip ederek belirli Ar-ge çalışmaları dahilinde aralıksız bir şekilde kendini geliştirmeye devam ediyor.

Her geçen gün dev araç filosuna daha fazla ekleme gerçekleştirerek müşterilerinin memnuniyetini arttırmaktadır. Firma bünyesinde daimi müşterilerin hissettiği memnuniyeti her zaman daha yüksek noktalara çekmek için amaç edinmiş bir şekilde, en uygun fiyat politikası ile farklı süreler dahilinde güven içerisinde araç kiralama hizmeti sağlanmaktadır.
 
Vizyon
 
Beklentilerin üzerinde bir hizmet sunmayı kendisine amaç edinmiş olan bu büyük araç kiralama firması kapsamında, vizyonu sektörde güvenirliliğini her daim devam ettirmek, sektör içerisinde sürekli olarak lider konumda kalabilmektir. Profesyonel bir hizmet anlayışı içerisinde yaratıcı ve özverili bir çalışmayı aralıksız olarak devam ettiren firma, yenilikçi politika anlayışı sayesinde ise müşterilerine ayrı bir güven sunmaya devam ediyor.

Her geçen gün ailesine daha fazla müşteriye katmayı sürdüren Alibaba Car Hire’ın en büyük hedeflerinden biri ise müşterilerinin işlerini her daim daha kolaylaştırmak ve güvenli bir şekilde Türkiye'nin her noktasına araçlarla yolculuk yapmasına imkan tanımaktadır. Hizmet anlayışından hiçbir şekilde ödün vermeyerek vizyonunu ortaya koyan bu kaliteli araç kiralama hizmet çatısı altında, birbirinden değişik marka ve modeller kapsamındaki farklı otomobillerden bir tercih yapma şansı elde edilebilmektedir.

Sektördeki gelişmeleri sürekli olarak takip etmek ile birlikte, hizmet anlayışında en ufak bir değişiklik göstermeden yenilikler yapmaya da devam ediyor.